Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 369 příspěvků vloženo, 1699 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

439. skupina pro přepravu jednotek, střední [1949-1951]

439th Troop Carrier Group, Medium

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    439. skupina pro přepravu jednotek, střední 439th Troop Carrier Group, Medium
    Originální název:
    Original Name:
    439th Troop Carrier Group, Medium
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    19.05.1949
    Předchůdce:
    Predecessor:
    439. skupina pro přepravu jednotek 439th Troop Carrier Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    03.04.1951
    Nástupce:
    Successor:
    439. stíhací-bombardovací skupina 439th Fighter-Bomber Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    27.06.1949-03.04.1951 439. křídlo pro přepravu jednotek, střední
    27.06.1949-03.04.1951 439th Troop Carrier Wing, Medium
    Dislokace:
    Deployed:
    27.06.1949-03.04.1951 Mount Clemens, Selfridge AFB
    Velitel:
    Commander:
    27.06.1949-16.11.1949 Seppala, Leslie W. (Lieutenant Colonel)
    16.11.1949-24.02.1950 LePard, Donald G. (Lieutenant Colonel)
    24.02.1950-17.05.1950 Mohn, John H. (Major)
    17.05.1950-20.01.1951 Strauss, Kenneth R. (Colonel)
    20.01.1951-03.04.1951 ?, ? ( ? )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/137827#451971Verze : 0
    MOD