Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 321 příspěvků vloženo, 1580 editováno a 294 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

439. stíhací-bombardovací skupina [1952-1957]

439th Fighter-Bomber Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    439. stíhací-bombardovací skupina 439th Fighter-Bomber Group
    Originální název:
    Original Name:
    439th Fighter-Bomber Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    26.05.1952
    Předchůdce:
    Predecessor:
    439. skupina pro přepravu jednotek, střední 439th Troop Carrier Group, Medium
    Datum zániku:
    Disbanded:
    16.11.1957
    Nástupce:
    Successor:
    439. vojenská transportní skupina 439th Military Airlift Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.06.1952-16.11.1957 439. stíhací bombardovací křídlo
    15.06.1952-16.11.1957 439th Fighter-Bomber Wing
    Dislokace:
    Deployed:
    15.06.1952-16.11.1957 Mount Clemens, Selfridge AFB
    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.1953-01.03.1955 Thornburn, Richard M. (Lieutenant Colonel)
    01.03.1955-DD.MM.1956 ?, ? ( ? )
    DD.MM.1956-16.11.1957 King, Gari (Lieutenant Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/137828#451972Verze : 0
    MOD