Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 372 příspěvků vloženo, 1746 editováno a 332 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

461. bombardovací skupina (lehká) [1953-1955]

461st Bombardment Group (Light)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    461. bombardovací skupina (lehká) 461st Bombardment Group (Light)
    Originální název:
    Original Name:
    461st Bombardment Group (Light)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    23.12.1953
    Předchůdce:
    Predecessor:
    461. bombardovací skupina (těžká) 461st Bombardment Group (Heavy)
    Datum zániku:
    Disbanded:
    DD.10.1955
    Nástupce:
    Successor:
    461. bombardovací skupina (taktická) 461st Bombardment Group (Tactical)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.MM.RRRR ? DD.MM.RRRR ?
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    DD.12.1953-04.02.1954 Baker, Gordon (Major)
    04.02.1954-20.02.1954 Blake, Donald F (Lieutenant Colonel)
    20.02.1954-14.07.1954 Price, Robert F (Lieutenant Colonel)
    14.07.1954-16.05.1955 Roman, Maxwell W (Colonel)
    16.05.1955-01.08.1955 McVey, John A (Lieutenant Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    http://bobrowen.com/nymas/usaaf7.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/137906#452050Verze : 1
    MOD