Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 373 příspěvků vloženo, 1558 editováno a 309 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

7. křídlo [1993-1997]

7th Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    7. křídlo 7th Wing
    Originální název:
    Original Name:
    7th Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1993
    Předchůdce:
    Predecessor:
    7. bombardovací křídlo 7th Bomb Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.04.1997
    Nástupce:
    Successor:
    7. bombardovací křídlo 7th Bomb Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1993-01.04.1997 8. letecká armáda
    01.10.1993-01.04.1997 Eighth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1993-01.04.1997 Abilene, Dyess Air Force Base

    Velitel:
    Commander:
    28.05.1993-01.10.1993 Barber, Gary L. (Colonel)
    01.10.1993-04.08.1994 Allen, Jerrold P. (Brigadier General)
    04.08.1994-04.08.1995 Henderson, Charles R. (Brigadier General)
    04.08.1995-26.03.1997 Northington, Larry W. (Brigadier General)
    26.03.1997-01.04.1997 McMahan, Michael C. (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.10.1993-DD.MM.RRRR 7. operační skupina

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.10.1993-DD.MM.RRRR 7th Operations Group

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138265#452410Verze : 0
    MOD