Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 314 příspěvků vloženo, 1268 editováno a 308 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

11. strategické letecké křídlo [1962-1968]

11th Strategic Aerospace Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    11. strategické letecké křídlo 11th Strategic Aerospace Wing
    Originální název:
    Original Name:
    11th Strategic Aerospace Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.04.1962
    Předchůdce:
    Predecessor:
    11. bombardovací křídlo, těžké 11th Bombardment Wing, Heavy
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    02.07.1968 11. křídlo pro doplňování paliva za letu 11th Air Refueling Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:

    Dislokace:
    Deployed:
    01.04.1962-02.07.1968 Altus, Altus AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.04.1962-04.03.1963 Steele, Kenneth S. (Colonel)
    04.03.1963-01.01.1965 Kyes, William B. (Brigadier General)
    01.01.1965-DD.07.1965 Moore, Merrill N. (Colonel)
    DD.07.1965-02.08.1965 Kimbell, Earl S. (Colonel)
    02.08.1965-05.07.1966 Radetsky, Harold A. (Colonel)
    05.07.1966-08.07.1966 Kimbell, Earl S. (Colonel)
    08.07.1966-11.07.1966 Bryan, Raymond J. (Colonel)
    11.07.1966-29.06.1967 Deitch, Raymond R. (Colonel)
    29.06.1967-02.07.1968 Young, Joseph J. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138291#452436Verze : 1
    MOD