Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 391 příspěvků vloženo, 1574 editováno a 326 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

11. křídlo zabezpečení [1994-1995]

11th Support Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    11. křídlo zabezpečení 11th Support Wing
    Originální název:
    Original Name:
    11th Support Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    02.06.1994
    Předchůdce:
    Predecessor:
    11. křídlo pro doplňování paliva za letu
    11. strategická skupina
    11th Air Refueling Wing
    11th Strategic Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.03.1995
    Nástupce:
    Successor:
    11. křídlo 11th Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    02.06.1994-DD.MM.RRRR ?
    02.06.1994-DD.MM.RRRR 7th Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    15.07.1994-01.03.1995 Washington, Bolling AFB
    Velitel:
    Commander:
    15.07.1994-27.07.1994 Richards, Stevan B. (Colonel)
    27.07.1994-01.03.1995 Roser, Steven A. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138293#452438Verze : 1
    MOD