Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 309 příspěvků vloženo, 1205 editováno a 304 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

14. stíhací křídlo [1947-1949]

14th Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    14. stíhací křídlo 14th Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    14th Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    29.07.1947
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    02.10.1949
    Nástupce:
    Successor:
    14. letecké křídlo zvláštního určení 14th Air Commando Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.08.1947-02.10.1949 1. letecká armáda
    15.08.1947-02.10.1949 First Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    15.08.1947-02.10.1949 Bangor, Dow Air Force Base

    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.1947-07.01.1948 Stetson, Loring F. Jr (Colonel)
    07.01.1948-30.09.1949 McHenry, George A. (Colonel)
    30.09.1949-02.10.1949 Olson, Arvid E. Jr (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    15.08.1947-02.10.1949 14. stíhací skupina

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    15.08.1947-02.10.1949 14th Fighter Group 

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138300#452445Verze : 1
    MOD