Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 353 příspěvků vloženo, 1431 editováno a 277 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

17. bombardovací křídlo, těžké [1962-1976]

17th Bombardment Wing, Heavy

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    17. bombardovací křídlo, těžké 17th Bombardment Wing, Heavy
    Originální název:
    Original Name:
    17th Bombardment Wing, Heavy
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    15.11.1962
    Předchůdce:
    Predecessor:
    17. bombardovací křídlo, taktické 17th Bombardment Wing, Tactical
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.09.1976
    Nástupce:
    Successor:
    17. průzkumné křídlo 17th Reconnaissance Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.11.1962-01.02.1963 Velitelství strategického letectva
    01.02.1963-01.07.1963 40. letecká divize
    01.07.1963-01.07.1965 6. letecká divize
    01.07.1965-02.07.1968 57. letecká divize
    02.07.1968-02.07.1969 817. letecká divize
    02.07.1969-01.07.1971 45. letecká divize
    01.07.1971-01.07.1973 40. letecká divize
    01.07.1973-30.09.1975 42. letecká divize
    30.09.1975-30.09.1976 14. letecká divize
    15.11.1962-01.02.1963 Strategic Air Command
    01.02.1963-01.07.1963 40th Air Division
    01.07.1963-01.07.1965 6th Air Division
    01.07.1965-02.07.1968 57th Air Division
    02.07.1968-02.07.1969 817th Air Division
    02.07.1969-01.07.1971 45th Air Division
    01.07.1971-01.07.1973 40th Air Division
    01.07.1973-30.09.1975 42nd Air Division
    30.09.1975-30.09.1976 14th Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.02.1963-30.09.1975 Fairborn, Wright-Patterson AFB
    30.09.1975-30.09.1976 Marysville, Beale AFB
    Velitel:
    Commander:
    15.11.1962-31.01.1963 -, - (-)
    01.02.1963-01.06.1965 Fulcher, George H. (Colonel)
    01.06.1965-01.01.1967 Dula, Mason A. (Colonel)
    01.01.1967-17.07.1967 Hargrove, Clifford W. (Colonel)
    17.07.1967-20.11.1968 Lowman, Raymond P. (Colonel)
    20.11.1968-12.01.1970 Vogler, James B. Jr (Colonel)
    12.01.1970-26.06.1970 Grimm, Alfred R. (Colonel)
    26.06.1970-24.05.1971 Sitton, Ray B. (Brigadier General)
    24.05.1971-08.06.1972 Rew, Thomas F. (Colonel)
    08.06.1972-12.06.1972 Mash, John D. (Colonel)
    12.06.1972-12.02.1973 Conlin, Thomas P. (Colonel)
    12.02.1973-03.06.1974 Pringle, Andrew Jr (Colonel)
    03.06.1974-01.01.1970 Boardman, Henry W. (Colonel)
    01.01.1970-04.08.1975 Savage, George R. (Colonel)
    04.08.1975-30.09.1975 Pugnale, Ovidio (Lieutenant Colonel)
    30.09.1975-06.04.1976 Brennan, Philip A. (Colonel)
    06.04.1976-30.09.1976 Tobin, John J. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138314#452459Verze : 1
    MOD