Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 294 příspěvků vloženo, 1320 editováno a 266 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

17. průzkumné křídlo [1982-1991]

17th Reconnaissance Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    17. průzkumné křídlo 17th Reconnaissance Wing
    Originální název:
    Original Name:
    17th Reconnaissance Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    20.01.1982
    Předchůdce:
    Predecessor:
    17. bombardovací křídlo, těžké 17th Bombardment Wing, Heavy
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.06.1991
    Nástupce:
    Successor:
    17. výcvikové křídlo 17th Training Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1982-30.06.1991 7. letecká divize
    01.10.1982-30.06.1991 7th Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1982-30.06.1991 Alconbury, RAF Alconbury
    Velitel:
    Commander:
    01.10.1982-28.07.1983 Freese, George V. (Colonel)
    28.07.1983-16.08.1985 Lesan, Thomas C. (Colonel)
    16.08.1985-16.07.1987 Wrenn, James E. (Colonel)
    16.07.1987-06.06.1989 Saboski, Arthur (Colonel)
    06.06.1989-20.02.1991 Sander, John L. (Colonel)
    20.02.1991-30.06.1991 Hinkle, Charles W. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138315#452460Verze : 1
    MOD