Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 351 příspěvků vloženo, 1420 editováno a 275 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

21. taktické stíhací křídlo [1958-1960]

21st Tactical Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    21. taktické stíhací křídlo 21st Tactical Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    21st Tactical Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    19.05.1958
    Předchůdce:
    Predecessor:
    21. stíhací bombardovací křídlo 21st Fighter-Bomber Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    18.06.1960
    Nástupce:
    Successor:
    21. smíšené křídlo 21st Composite Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.07.1958-10.11.1958 5. letecká armáda
    10.11.1958-18.06.1960 39. letecká divize
    01.07.1958-10.11.1958 Fifth Air Force
    10.11.1958-18.06.1960 39th Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.07.1958-18.06.1960 Misawa, Misawa AB
    Velitel:
    Commander:
    01.07.1958-21.08.1958 Collins, Frank J. (Colonel)
    21.08.1958-28.09.1959 Ingenhutt, William W. (Colonel)
    28.09.1959-18.06.1960 Davenport, Dean (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138331#452476Verze : 0
    MOD