Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 294 příspěvků vloženo, 1320 editováno a 266 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

22. bombardovací křídlo, těžké [1963-1982]

22nd Bombardment Wing, Heavy

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    22. bombardovací křídlo, těžké 22nd Bombardment Wing, Heavy
    Originální název:
    Original Name:
    22nd Bombardment Wing, Heavy
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    15.03.1963
    Předchůdce:
    Predecessor:
    22. bombardovací křídlo, střední 22nd Bombardment Wing, Medium
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1982
    Nástupce:
    Successor:
    22. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké 22nd Air Refueling Wing, Heavy
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.03.1963-31.03.1970 47. letecká divize
    31.03.1970-30.06.1971 14. strategická letecká divize
    30.06.1971-01.08.1972 47. letecká divize
    01.08.1972-01.03.1973 12. strategická raketová divize
    01.03.1973-01.10.1982 12. letecká divize
    15.03.1963-31.03.1970 47th Air Division
    31.03.1970-30.06.1971 14th Strategic Aerospace Division
    30.06.1971-01.08.1972 47th Air Division
    01.08.1972-01.03.1973 12th Strategic Missile Division
    01.03.1973-01.10.1982 12th Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    15.03.1963-01.10.1982 Moreno Valley, March AFB
    Velitel:
    Commander:
    15.03.1963-15.06.1965 Pfeiffer, George Jr (Colonel)
    15.06.1965-03.01.1967 Harvey, John F. (Colonel)
    03.01.1967-10.03.1967 Cobeaga, Mitchell A. (Colonel)
    10.03.1967-DD.05.1967 Bennett, Robert L. (Colonel)
    DD.05.1967-01.10.1967 Butler, Edward G. (Colonel)
    01.10.1967-31.07.1968 Cobeaga, Mitchell A. (Colonel)
    31.07.1968-28.04.1969 Gunter, Lester E. (Colonel)
    28.04.1969-16.01.1970 Steinkraus, Lawrence W. (Colonel)
    16.01.1970-31.05.1972 Sullivan, Glenn R. (Colonel)
    31.05.1972-13.06.1972 Perrone, Michael (Colonel)
    13.06.1972-03.07.1972 Tyson, Samuel (Lieutenant Colonel)
    03.07.1972-16.12.1972 Jensen, Donald A. (Colonel)
    16.12.1972-01.06.1973 Perrone, Michael (Colonel)
    25.09.1973-01.04.1974 Stirman, Ernest J. (Colonel)
    01.04.1974-28.02.1975 Perham, Guy D. (Colonel)
    28.02.1975-04.08.1975 Brown, Harry L. (Colonel)
    04.08.1975-12.01.1977 Brown, Stanford E. (Colonel)
    12.01.1977-26.04.1979 Pennington, Lawrence E. (Colonel)
    26.04.1979-23.02.1981 Johnson, Hansford T. (Brigadier General)
    23.02.1981-26.07.1982 McDonald, Charles C. (Colonel)
    26.07.1982-01.10.1982 Ashley, Donald L. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138337#452483Verze : 0
    MOD