Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 370 příspěvků vloženo, 1460 editováno a 284 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

28. bombardovací křídlo [1992- ]

28th Bomb Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    28. bombardovací křídlo 28th Bomb Wing
    Originální název:
    Original Name:
    28th Bomb Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.06.1992
    Předchůdce:
    Predecessor:
    28. křídlo 28th Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.06.1992-01.10.2002 8. letecká armáda
    01.10.2002-DD.MM.RRRR 12. letecká armáda
    01.06.1992-01.10.2002 Eighth Air Force
    01.10.2002-DD.MM.RRRR Twelfth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    22.01.1992-01.12.1994 Wilson, Joseph C. Jr (Brigadier General)
    01.12.1994-22.08.1995 Hinson, Robert C. (Colonel)
    22.08.1995-19.02.1997 Barnidge, Leroy Jr (Colonel)
    19.02.1997-27.05.1998 Fraser, William M. III (Colonel)
    27.05.1998-30.05.2000 Przybyslawski, Anthony F. (Colonel)
    30.05.2000-29.04.2002 Rice, Edward A. (Colonel)
    29.04.2002-27.02.2004 Kowalski, James M. (Colonel)
    27.02.2004-06.06.2005 Brown, Joseph D. (Colonel)
    06.06.2005-01.06.2007 Smith, Jeffry F. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138371#452517Verze : 0
    MOD