Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 343 příspěvků vloženo, 1429 editováno a 334 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

31. stíhací křídlo [1947-1950]

31st Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    31. stíhací křídlo 31st Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    31st Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    06.11.1947
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    20.01.1950
    Nástupce:
    Successor:
    31. stíhací bombardovací křídlo 31st Fighter-Bomber Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    20.11.1947-01.02.1949 9. letecká armáda
    01.02.1949-20.01.1950 14. letecká armáda
    20.11.1947-01.02.1949 Ninth Air Force
    01.02.1949-20.01.1950 Fourteenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    20.11.1947-30.06.1948 Albany, Turner Army Airfield
    01.07.1948-20.01.1950 Albany, Turner Air Force Base
    Velitel:
    Commander:
    20.11.1947-16.08.1948 Lee, William L. (Colonel)
    16.08.1948-20.01.1950 Snavely, Eugene H. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    20.11.1947-DD.08.1948 31. skupina údržby a zásobování
    20.11.1947-20.01.1950 31. stíhací skupina
    15.06.1948-DD.08.1948 31. skupina údržby a zásobování
    22.08.1948-20.01.1950 31. skupina údržby a zásobování

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    20.11.1947-20.01.1950 31st Fighter Group
    20.11.1947-DD.08.1948 31st Maintenance and Supply Group
    15.06.1948-DD.08.1948 31st Maintenance and Supply Group
    22.08.1948-20.01.1950 31st Maintenance and Supply Group

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138375#452521Verze : 0
    MOD