Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 373 příspěvků vloženo, 1558 editováno a 309 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

31. doprovodné stíhací křídlo [1950-1953]

31st Fighter-Escort Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    31. doprovodné stíhací křídlo 31st Fighter-Escort Wing
    Originální název:
    Original Name:
    31st Fighter-Escort Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    16.07.1950
    Předchůdce:
    Predecessor:
    31. stíhací bombardovací křídlo 31st Fighter-Bomber Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    20.01.1953
    Nástupce:
    Successor:
    31. strategické stíhací křídlo 31st Strategic Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.07.1950-14.03.1951 2. letecká armáda
    14.03.1951-01.07.1952 40. letecká divize
    01.07.1952-01.04.1957 40. letecká divize
    10.07.1952-11.10.1952 dočasně podřízeno : 39. letecká divize (obranná)
    01.07.1950-14.03.1951 Second Air Force
    14.03.1951-01.07.1952 40th Air Division
    01.07.1952-01.04.1957 40th Air Division
    10.07.1952-11.10.1952 attached to 39th Air Division (Defense)
    Dislokace:
    Deployed:
    16.07.1950-20.01.1953 Albany, Turner Air Force Base
    Velitel:
    Commander:
    16.07.1950-26.12.1950 Snavely, Eugene H. (Colonel)
    26.12.1950-10.03.1951 Gillem, Alvan C. II (Colonel)
    10.03.1951-14.03.1951 Snavely, Eugene H. (Colonel)
    14.03.1951-09.04.1951 Stapleton, Carl W. (Colonel)
    09.04.1951-01.05.1951 Lenfrost, Charles W. (Lieutenant Colonel)
    01.05.1951-27.05.1951 Schilling, David C. (Colonel)
    27.05.1951-22.06.1951 Lenfrost, Charles W. (Lieutenant Colonel)
    22.06.1951-01.07.1951 Dunham, William D. (Lieutenant Colonel)
    01.07.1951-20.07.1951 Johnson, Gerald W. (Lieutenant Colonel)
    20.07.1951-20.01.1953 Schilling, David C. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    16.07.1950-16.06.1952 31. doprovodná stíhací skupina
    16.07.1950-10.02.1951 31. skupina údržby a zásobování
    14.02.1952-16.06.1952 31. skupina údržby a zásobování

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    16.07.1950-16.06.1952 31st Fighter-Escort Group
    16.07.1950-10.02.1951 31st Maintenance and Supply Group
    14.02.1952-16.06.1952 31st Maintenance and Supply Group

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138377#452523Verze : 1
    MOD