Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1379 editováno a 288 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

31. strategické stíhací křídlo [1953-1957]

31st Strategic Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    31. strategické stíhací křídlo 31st Strategic Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    31st Strategic Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    20.01.1953
    Předchůdce:
    Predecessor:
    31. doprovodné stíhací křídlo 31st Fighter-Escort Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.04.1957
    Nástupce:
    Successor:
    31. stíhací bombardovací křídlo 31st Fighter-Bomber Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    20.01.1953-01.04.1957 40. letecká divize
    10.11.1953-12.02.1954 dočasně podřízeno : 39. letecká divize (obranná)
    20.01.1953-01.04.1957 40th Air Division
    10.11.1953-12.02.1954 attached to 39th Air Division (Defense)
    Dislokace:
    Deployed:
    20.01.1953-01.04.1957 Albany, Turner Air Force Base
    Velitel:
    Commander:
    20.01.1953-16.05.1955 Schilling, David C. (Colonel)
    16.05.1955-15.07.1955 Montgomery, Robert P. (Colonel)
    15.07.1955-01.08.1955 Graham, Gordon M. (Colonel)
    01.08.1955-13.10.1955 Zemke, Hubert (Colonel)
    13.10.1955-01.04.1957 Graham, Gordon M. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138378#452524Verze : 0
    MOD