Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 315 příspěvků vloženo, 1269 editováno a 309 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

31. taktické stíhací křídlo [1985-1991]

31st Tactical Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    31. taktické stíhací křídlo 31st Tactical Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    31st Tactical Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1985
    Předchůdce:
    Predecessor:
    31. taktické výcvikové křídlo 31st Tactical Training Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1991
    Nástupce:
    Successor:
    31. stíhací křídlo 31st Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1985-01.10.1991 9. letecká armáda
    01.10.1985-01.10.1991 Ninth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1985-01.10.1991 Homestead, Homestead AFB
    Velitel:
    Commander:
    27.06.1985-05.09.1986 Hehn, Charles L. (Colonel)
    05.09.1986-28.04.1988 Burr, Hiram H. Jr (Colonel)
    28.04.1988-07.05.1990 West, Walter T. (Colonel)
    07.05.1990-01.08.1991 Welde, John L. (Colonel)
    01.08.1991-01.10.1991 Plummer, Stephen B. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138382#452528Verze : 0
    MOD