Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 314 příspěvků vloženo, 1268 editováno a 308 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

35. stíhací křídlo [1948-1950]

35th Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    35. stíhací křídlo 35th Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    35th Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    10.08.1948
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    20.01.1950
    Nástupce:
    Successor:
    35. přepadové stíhací křídlo 35th Fighter-Interceptor Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    18.08.1948-20.01.1950 314. letecká divize
    18.08.1948-20.01.1950 314th Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    18.08.1948-20.01.1950 Sayama, Johnson AB /

    Velitel:
    Commander:
    18.08.1948-07.09.1948 Scattergood, Edgar M. Jr (Colonel)
    07.09.1948-03.02.1949 Clifton, Ray W. (Colonel)
    03.02.1949-22.08.1949 Moore, William O. (Colonel)
    22.08.1949-20.01.1950 Coddington, Lawrence C. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    10.08.1948-20.01.1950 35. skupina údržby a zásobování

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    10.08.1948-20.01.1950 35th Maintenance and Supply Group

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138392#452538Verze : 0
    MOD