Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 369 příspěvků vloženo, 1699 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

35. taktické výcvikové křídlo [1984-1989]

35th Tactical Training Wing 

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    35. taktické výcvikové křídlo 35th Tactical Training Wing
    Originální název:
    Original Name:
    35th Tactical Training Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.07.1984
    Předchůdce:
    Predecessor:
    35. taktické stíhací křídlo 35th Tactical Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    05.10.1989
    Nástupce:
    Successor:
    35. taktické stíhací křídlo 35th Tactical Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.07.1984-05.10.1989 831. letecká divize
    01.07.1984-05.10.1989 831st Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.07.1984-05.10.1989 Victorville, George AFB
    Velitel:
    Commander:
    06.02.1984-31.08.1984 Jones, Needham B. (Colonel)
    31.08.1984-28.08.1986 Griffith, Thomas R. (Colonel)
    28.08.1986-01.07.1988 Hardenbrook, E. James (Colonel)
    01.07.1988-15.08.1989 Muellner, George K. (Colonel)
    15.08.1989-05.10.1989 Everts, Russell A. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138395#452541Verze : 1
    MOD