Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 316 příspěvků vloženo, 1274 editováno a 310 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

35. taktické stíhací křídlo [1989-1991]

35th Tactical Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    35. taktické stíhací křídlo 35th Tactical Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    35th Tactical Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    05.10.1989
    Předchůdce:
    Predecessor:
    35. taktické výcvikové křídlo 35th Tactical Training Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1991
    Nástupce:
    Successor:
    35. stíhací křídlo 35th Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    05.10.1989-31.03.1991 831. letecká divize
    31.03.1991-01.10.1991 12. letecká armáda
    05.10.1989-31.03.1991 831st Air Division
    31.03.1991-01.10.1991 Twelfth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    05.10.1989-01.10.1991 Victorville, George AFB
    Velitel:
    Commander:
    15.08.1989-08.06.1990 Everts, Russell A. (Colonel)
    08.06.1990-25.09.1990 Karp, Merrill R. (Colonel)
    25.09.1990-23.03.1991 Osterthaler, Robert T. (Colonel)
    23.03.1991-01.10.1991 Karp, Merrill R. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138396#452542Verze : 1
    MOD