Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1357 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

35. stíhací křídlo [1991-1992]

35th Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    35. stíhací křídlo 35th Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    35th Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1991
    Předchůdce:
    Predecessor:
    35. taktické stíhací křídlo 35th Tactical Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    15.12.1992
    Nástupce:
    Successor:
    35. křídlo 35th Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    31.03.1991-15.12.1992 12. letecká armáda
    31.03.1991-15.12.1992 Twelfth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1991-15.12.1992 Victorville, George AFB
    Velitel:
    Commander:
    23.03.1991-30.06.1992 Karp, Merrill R. (Colonel)
    30.06.1992-15.12.1992 Anthony, Michael D. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138397#452543Verze : 0
    MOD