Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 351 příspěvků vloženo, 1420 editováno a 275 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

35. křídlo [1993-1994]

35th Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    35. křídlo 35th Wing
    Originální název:
    Original Name:
    35th Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    09.04.1993
    Předchůdce:
    Predecessor:
    35. stíhací křídlo 35th Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1994
    Nástupce:
    Successor:
    35. stíhací křídlo 35th Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    31.05.1993-01.10.1993 1. letecká armáda
    01.10.1993-01.10.1994 8. letecká armáda
    31.05.1993-01.10.1993 First Air Force
    01.10.1993-01.10.1994 Eighth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    31.05.1993-01.10.1994 Keflavik, Naval Air Station Keflavik
    Velitel:
    Commander:
    31.05.1993-11.08.1993 Allen, Thomas L. (Colonel)
    11.08.1993-27.07.1994 McAllister, Branford J. (Colonel)
    27.07.1994-01.10.1994 Cross, Richard B. Jr (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    31.05.1993-01.10.1994 35. operační skupina

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    31.05.1993-01.10.1994 35th Operations Group

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138398#452544Verze : 0
    MOD