Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 294 příspěvků vloženo, 1320 editováno a 266 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

37. taktické stíhací křídlo [1981-1991]

37th Tactical Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    37. taktické stíhací křídlo 37th Tactical Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    37th Tactical Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    30.03.1981
    Předchůdce:
    Predecessor:
    37. taktické stíhací křídlo 37th Tactical Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1991
    Nástupce:
    Successor:
    37. stíhací křídlo 37th Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    30.03.1981-05.10.1989 831. letecká divize
    05.10.1989-01.10.1991 12. letecká armáda
    30.03.1981-05.10.1989 831st Air Division
    05.10.1989-01.10.1991 Twelfth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    30.03.1981-05.10.1989 Victorville, George AFB
    05.10.1989-01.10.1991 Tonopah, Tonopah Test Range
    Velitel:
    Commander:
    30.03.1981-10.08.1982 Thweatt, Luther E. (Colonel)
    10.08.1982-07.05.1984 Ashy, Joseph W. (Colonel)
    07.05.1984-12.05.1986 Spivey, Ronald C. (Colonel)
    12.05.1986-17.05.1988 Henry, Larry L. (Brigadier General)
    17.05.1988-05.10.1989 Everts, Russell A. (Colonel)
    05.10.1989-17.08.1990 Tolin, Anthony J. (Colonel)
    17.08.1990-01.10.1991 Whitley, Alton C. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138402#452548Verze : 1
    MOD