Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 373 příspěvků vloženo, 1747 editováno a 333 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

37. výcvikové křídlo [1993- ]

37th Training Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    37. výcvikové křídlo 37th Training Wing
    Originální název:
    Original Name:
    37th Training Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.07.1993
    Předchůdce:
    Predecessor:
    37. stíhací křídlo 37th Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.07.1993-DD.MM.RRRR 2. letecká armáda
    01.07.1993-DD.MM.RRRR Second Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.07.1993-05.08.1993 McCoy, Billy G. (Major General)
    05.08.1993-10.06.1995 Hobgood, Henry M. (Major General)
    10.06.1995-02.07.1997 Courter, Robert J. Jr (Brigadier General)
    02.07.1997-21.05.1999 Barksdale, Barry W. (Brigadier General)
    21.05.1999-05.10.2001 Farage, Michael N. (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138404#452550Verze : 1
    MOD