Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 392 příspěvků vloženo, 1614 editováno a 333 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

36. stíhací křídlo [1991-1994]

36th Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    36. stíhací křídlo 36th Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    36th Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1991
    Předchůdce:
    Predecessor:
    36. taktické stíhací křídlo 36th Tactical Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1994
    Nástupce:
    Successor:
    36. křídlo 36th Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1991-01.10.1994 17. letecká armáda
    01.10.1991-01.10.1994 Seventeenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1991-01.10.1994 Bitburg, Bitburg AB
    Velitel:
    Commander:
    11.07.1991-03.08.1992 Keys, Ronald E. (Colonel)
    03.08.1992-07.10.1992 Hokkannen, Jerry D. (Colonel)
    07.10.1992-DD.09.1994 Carleton, Roger E. (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    31.03.1992-01.10.1994 36. operační skupina

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    31.03.1992-01.10.1994 36th Operations Group

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138409#452555Verze : 1
    MOD