Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 369 příspěvků vloženo, 1699 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

38. bombardovací křídlo, lehké [1953-1955]

38th Bombardment Wing, Light

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    38. bombardovací křídlo, lehké 38th Bombardment Wing, Light
    Originální název:
    Original Name:
    38th Bombardment Wing, Light
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1953
    Předchůdce:
    Predecessor:
    38. bombardovací křídlo, lehké 38th Bombardment Wing, Light
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1955
    Nástupce:
    Successor:
    38. bombardovací křídlo, taktické 38th Bombardment Wing, Tactical
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.01.1953-01.10.1955 12. letecká armáda
    01.01.1953-01.10.1955 Twelfth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1953-01.10.1955 Couvron-et-Aumencourt, Laon-Couvron Air Base
    Velitel:
    Commander:
    01.01.1953-04.07.1954 Kennedy, William L. (Colonel)
    04.07.1954-17.07.1954 Satterwhite, Albert W. (Colonel)
    17.07.1954-01.10.1955 Aring, Wilbur W. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.01.1953-01.10.1955 38. bombardovací skupina (lehká)

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.01.1953-01.10.1955 38th Bombardment Group (Light)

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138412#452558Verze : 1
    MOD