Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 302 příspěvků vloženo, 1347 editováno a 269 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

38. taktické raketové křídlo [1984-1990]

38th Tactical Missile Wing 

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    38. taktické raketové křídlo 38th Tactical Missile Wing 
    Originální název:
    Original Name:
    38th Tactical Missile Wing 
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    04.12.1984
    Předchůdce:
    Predecessor:
    38. křídlo pro letecký výcvik 38th Flying Training Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    22.08.1990
    Nástupce:
    Successor:
    38. inženýrské montážní křídlo 38th Engineering Installation Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.04.1985-22.08.1990 17. letecká armáda
    01.04.1985-22.08.1990 Seventeenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.04.1985-22.08.1990 Wueschheim AS
    Velitel:
    Commander:
    01.04.1985-13.02.1987 Westbrook, Bruce M. (Colonel)
    13.02.1987-16.08.1988 Hummel, Dennis K. (Colonel)
    16.08.1988-22.08.1990 Myers, Richard A. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138417#452563Verze : 1
    MOD