Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 348 příspěvků vloženo, 1492 editováno a 334 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

43. skupina pro doplňování paliva za letu [1994-1997]

43rd Air Refueling Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    43. skupina pro doplňování paliva za letu 43rd Air Refueling Group
    Originální název:
    Original Name:
    43rd Air Refueling Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.07.1994
    Předchůdce:
    Predecessor:
    43. křídlo pro doplňování paliva za letu 43rd Air Refueling Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.03.1997
    Nástupce:
    Successor:
    43. transportní křídlo 43rd Airlift Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.07.1994-01.10.1996 15. letecká armáda
    01.07.1994-01.10.1996 Fifteenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.07.1994-01.10.1996 Great Falls, Malmstrom AFB
    01.10.1996-31.03.1997 Tampa, MacDill AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.07.1994-20.07.1994 Mills, Kenneth (Colonel)
    20.07.1994-12.07.1996 Chester, Thomas M. (Colonel)
    12.07.1996-01.10.1996 Findley, Vern M. II (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.07.1994-01.10.1996 43. logistická letka

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.07.1994-01.10.1996 43rd Logistics Squadron

    Manually added items:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138430#452576Verze : 0
    MOD