Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1574 editováno a 324 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

43. transportní křídlo [1997- ]

43rd Airlift Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    43. transportní křídlo 43rd Airlift Wing
    Originální název:
    Original Name:
    43rd Airlift Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    31.03.1997
    Předchůdce:
    Predecessor:
    43. skupina pro doplňování paliva za letu 43rd Air Refueling Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.04.1997-01.10.2003 21. letecká armáda
    01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
    01.04.1997-01.10.2003 Twenty-First Air Force
    01.10.2003-DD.MM.RRRR Eighteenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    31.03.1997-01.04.1997 Tampa, MacDill AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.04.1997-01.05.1997 Dordal, Paul R. (Brigadier General)
    01.05.1997-29.06.1999 Johnson, David L. (Brigadier General)
    29.06.1999-17.11.2001 Casey, Richard J. (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.04.1997-DD.MM.RRRR 43. logistická skupina
    01.04.1997-DD.MM.RRRR 43. operační skupina
    01.10.2002-DD.MM.RRRR 43. skupina údržby

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.04.1997-DD.MM.RRRR 43rd Logistics Group
    01.04.1997-DD.MM.RRRR 43rd Operations Group
    01.10.2002-DD.MM.RRRR 43rd Maintenance Group

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138431#452577Verze : 1
    MOD