Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 356 příspěvků vloženo, 1507 editováno a 342 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

47. bombardovací křídlo, lehké [1947-1949]

47th Bombardment Wing, Light

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    47. bombardovací křídlo, lehké 47th Bombardment Wing, Light
    Originální název:
    Original Name:
    47th Bombardment Wing, Light
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    28.07.1947
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    02.10.1949
    Nástupce:
    Successor:
    47. bombardovací křídlo, lehké 47th Bombardment Wing, Light
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.08.1947-02.10.1949 12. letecká armáda
    15.08.1947-02.10.1949 Twelfth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    15.08.1947-26.09.1947 El Paso, Biggs Field
    27.09.1947-19.11.1948 El Paso, Biggs AFB
    19.11.1948-02.10.1949 Bossier City, Barksdale AFB

    Velitel:
    Commander:
    15.08.1947-DD.09.1947 Prince, William M. (Colonel)
    DD.09.1947-19.11.1948 Longfellow, Newton (Colonel)
    19.11.1948-02.10.1949 Chapman, Willis F. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    15.08.1947-22.08.1948 47. bombardovací skupina (lehká, noční úderná)
    22.08.1948-02.10.1949 47. bombardovací skupina, lehká

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    15.08.1947-22.08.1948 47th Bombardment Group (Light, Night Attack)
    22.08.1948-02.10.1949 47th Bombardment Group, Light

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138441#452587Verze : 0
    MOD