Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1358 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

51. letištní křídlo [1971-1974]

51st Air Base Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    51. letištní křídlo 51st Air Base Wing
    Originální název:
    Original Name:
    51st Air Base Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    20.10.1971
    Předchůdce:
    Predecessor:
    51. přepadové stíhací křídlo 51st Fighter-Interceptor Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.09.1974
    Nástupce:
    Successor:
    51. smíšené křídlo (taktické) 51st Composite Wing (Tactical)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.11.1971-30.09.1974 314. letecká divize
    01.11.1971-30.09.1974 314th Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.11.1971-01.08.1972 Lovelace, Hewitt E. Jr (Colonel)
    01.08.1972-07.06.1973 Allison, John H. (Colonel)
    07.06.1973-01.05.1974 Norwood, Billie J. (Colonel)
    01.05.1974-30.09.1974 Ferguson, Alonzo L. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138460#452607Verze : 0
    MOD