Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 314 příspěvků vloženo, 1268 editováno a 308 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

51. smíšené křídlo (taktické) [1974-1982]

51st Composite Wing (Tactical)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    51. smíšené křídlo (taktické) 51st Composite Wing (Tactical)
    Originální název:
    Original Name:
    51st Composite Wing (Tactical)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    30.09.1974
    Předchůdce:
    Predecessor:
    51. letištní křídlo 51st Air Base Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.07.1982
    Nástupce:
    Successor:
    51. taktické stíhací křídlo 51st Tactical Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    30.09.1974-01.07.1982 314. letecká divize
    30.09.1974-01.07.1982 314th Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.05.1974-30.09.1974 Ferguson, Alonzo L. (Colonel)
    30.09.1974-12.08.1975 Nordin, Glenn L. (Colonel)
    12.08.1975-15.06.1977 Sandrock, Vernon H. (Brigadier General)
    15.06.1977-18.06.1979 Hoenniger, Frederick B. (Colonel)
    18.06.1979-16.05.1980 Boddie, James T. Jr (Colonel)
    16.05.1980-20.02.1981 Scheidt, John C. Jr (Colonel)
    20.02.1981-01.07.1982 Myers, Eugene G. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138461#452608Verze : 0
    MOD