Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1357 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

65. strategické průzkumné křídlo, střední [1953-1992]

65th Strategic Reconnaissance Wing, Medium

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    65. strategické průzkumné křídlo, střední 65th Strategic Reconnaissance Wing, Medium
    Originální název:
    Original Name:
    65th Strategic Reconnaissance Wing, Medium
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.04.1953
    Předchůdce:
    Predecessor:
    65. křídlo pro přepravu jednotek, střední 65th Troop Carrier Wing, Medium
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.01.1992
    Nástupce:
    Successor:
    65. křídlo zabezpečení 65th Support Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.01.1982-01.01.1992 21. letecká armáda
    01.01.1982-01.01.1992 Twenty-First Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.01.1982-25.06.1982 Erickson, Duane H. (Brigadier General)
    25.06.1982-22.05.1984 Smith, Donald C. (Brigadier General)
    22.05.1984-15.07.1986 Rigg, Donald A. (Colonel)
    15.07.1986-27.07.1987 Wright, Larry D. (Brigadier General)
    27.07.1987-07.07.1989 McCombs, James C. (Brigadier General)
    07.07.1989-01.01.1992 Barnhill, Charles C. Jr (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138528#452675Verze : 2
    MOD