Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1357 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

67. taktické průzkumné křídlo [1965-1991]

67th Tactical Reconnaissance Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    67. taktické průzkumné křídlo 67th Tactical Reconnaissance Wing
    Originální název:
    Original Name:
    67th Tactical Reconnaissance Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    02.08.1965
    Předchůdce:
    Predecessor:
    67. taktické průzkumné křídlo 67th Tactical Reconnaissance Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1991
    Nástupce:
    Successor:
    67. průzkumné křídlo 67th Reconnaissance Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    02.08.1965-01.01.1966 Velitelství taktického letectva
    01.01.1966-15.04.1966 12. letecká armáda
    15.04.1966-20.04.1971 831. letecká divize
    20.04.1971-01.10.1991 12. letecká armáda
    02.08.1965-01.01.1966 Tactical Air Command
    01.01.1966-15.04.1966 Twelfth Air Force
    15.04.1966-20.04.1971 831st Air Division
    20.04.1971-01.10.1991 Twelfth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1966-15.07.1971 Mountain Home, Mountain Home AFB
    15.07.1971-01.10.1991 Austin, Bergstrom AFB
    Velitel:
    Commander:
    02.08.1965-31.12.1965 -, - (-)
    01.01.1966-21.11.1966 Williams, Robert G. (Colonel)
    21.11.1966-01.07.1968 Bevan, Wendell L. Jr (Colonel)
    01.07.1968-01.09.1970 Schreiber, Joseph (Colonel)
    01.09.1970-15.07.1971 Warren, Henry L. (Colonel)
    15.07.1971-28.07.1972 Daniel, Walter F. (Colonel)
    28.07.1972-08.04.1974 Edwards, George A. Jr (Colonel)
    08.04.1974-02.07.1975 Pinckney, Thomas C. Jr (Colonel)
    02.07.1975-19.05.1976 Sauls, George M. (Colonel)
    19.05.1976-03.08.1977 Rohr, Davis C. (Colonel)
    03.08.1977-12.02.1979 Pearson, Robert L. (Colonel)
    12.02.1979-25.05.1979 Peters, Charles R. (Colonel)
    25.05.1979-31.10.1980 Craig, Thomas L. (Colonel)
    31.10.1980-07.06.1981 Reiner, David H. (Colonel)
    07.06.1981-18.06.1982 Lurie, Alan P. (Colonel)
    18.06.1982-15.03.1984 Sloan, Charles P. Jr (Colonel)
    15.03.1984-30.01.1986 Logeman, John D. Jr (Colonel)
    30.01.1986-25.01.1988 Franklin, Carl E. (Colonel)
    25.01.1988-12.01.1990 Loflin, Charles E. (Colonel)
    12.01.1990-DD.MM.1991 Short, Michael C. (Colonel)
    DD.MM.1991-01.10.1991 Harr, Charles R. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138538#452685Verze : 1
    MOD