Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 316 příspěvků vloženo, 1104 editováno a 301 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

81. výcvikové křídlo [1993- ]

81st Training Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    81. výcvikové křídlo 81st Training Wing
    Originální název:
    Original Name:
    81st Training Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.07.1993
    Předchůdce:
    Predecessor:
    81. taktické stíhací křídlo 81st Tactical Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.07.1993-DD.MM.RRRR 2. letecká armáda
    01.07.1993-DD.MM.RRRR Second Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.07.1993-07.11.1995 Rankin, Karen S. (Brigadier General)
    07.11.1995-04.08.1997 Pelak, Andrew J. Jr (Brigadier General)
    04.08.1997-14.07.1999 Speigel, John M. (Brigadier General)
    14.07.1999-05.09.2000 Harrell, Elizabeth Anne (Brigadier General)
    05.09.2000-02.05.2002 Mercer, Roosevelt Jr (Brigadier General)
    02.05.2002-20.04.2004 Peterson, Michael W. (Brigadier General)
    20.04.2004-15.11.2005 Lord, William T. (Brigadier General)
    15.11.2005-02.10.2007 Capasso, Paul F. (Brigadier General)
    02.10.2007-DD.04.2009 Touhill, Gregory J. (Brigadier General)
    DD.04.2009-DD.05.2009 Valle, Christopher R. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138568#452715Verze : 0
    MOD