Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 316 příspěvků vloženo, 1104 editováno a 301 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

332. stíhací křídlo [1947-1949]

332nd Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    332. stíhací křídlo 332nd Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    332nd Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    28.07.1947
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.07.1949
    Nástupce:
    Successor:
    332. letecké expediční křídlo 332nd Air Expeditionary Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.08.1947-01.07.1949 9. letecká armáda
    15.01.1949-01.02.1949 dočasně podřízeno: 1. letecká armáda
    15.08.1947-01.07.1949 Ninth Air Force
    15.01.1949-01.02.1949 attached to First Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    15.08.1947-01.07.1949 Lockbourne, Lockbourne AFB
    Velitel:
    Commander:
    15.08.1947-22.08.1947 Gleed, Edward C. (Major)
    22.08.1947-01.07.1949 Davis, Benjamin O. Jr (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    15.08.1947-01.07.1949 332. stíhací skupina

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    15.08.1947-01.07.1949 332nd Fighter Group

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138701#452848Verze : 0
    MOD