Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1418 editováno a 392 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

347. taktické stíhací křídlo [1973-1975]

347th Tactical Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    347. taktické stíhací křídlo 347th Tactical Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    347th Tactical Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    30.07.1973
    Předchůdce:
    Predecessor:
    347. taktické stíhací křídlo 347th Tactical Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.06.1975
    Nástupce:
    Successor:
    347. taktické stíhací křídlo 347th Tactical Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    30.07.1973-30.06.1975 13. letecká armáda
    30.07.1973-14.02.1974 dočasně podřízeno: 7. letecká armáda
    14.02.1974-30.06.1975 dočasně podřízeno: Skupina podpůrných aktivit Spojených států / 7. letecká armáda
    30.07.1973-30.06.1975 Thirteenth Air Force
    30.07.1973-14.02.1974 attached to Seventh Air Force
    14.02.1974-30.06.1975 attached to United States Support Activities Group / Seventh Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    30.07.1973-12.07.1974 Takhli, Takhli Royal Thai Air Force Base
    12.07.1974-30.06.1975 Korat RTAFB
    Velitel:
    Commander:
    30.07.1973-09.03.1974 Lacy, Thomas E. (Colonel)
    09.03.1974-21.09.1974 Crabb, Cecil D. (Colonel)
    21.09.1974-22.03.1975 Seaver, Maurice E. Jr (Colonel)
    22.03.1975-21.06.1975 Thoburn, Russell E. (Colonel)
    21.06.1975-30.06.1975 Covington, James D. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138706#452853Verze : 0
    MOD