Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 381 příspěvků vloženo, 1456 editováno a 424 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

435. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1949-1952]

435th Troop Carrier Wing, Medium

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    435. křídlo pro přepravu jednotek, střední 435th Troop Carrier Wing, Medium
    Originální název:
    Original Name:
    435th Troop Carrier Wing, Medium
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    10.05.1949
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.12.1952
    Nástupce:
    Successor:
    435. křídlo pro přepravu jednotek, střední 435th Troop Carrier Wing, Medium
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    26.07.1949-02.03.1951 14. letecká armáda
    02.03.1951-01.06.1951 Velitelství taktického letectva
    01.06.1951-01.12.1952 18. letecká armáda
    26.07.1949-02.03.1951 Fourteenth Air Force
    02.03.1951-01.06.1951 Tactical Air Command
    01.06.1951-01.12.1952 Eighteenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    26.06.1949-01.12.1952 Miami, Miami International Airport
    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.1949-DD.05.1950 Hickam, Laurence B. (Colonel)
    DD.05.1950-19.12.1951 Casey, Maurice F. (Colonel)
    19.12.1951-24.10.1952 Daniel, James L. Jr (Colonel)
    24.10.1952-01.12.1952 Frazier, William J. Jr (Major)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138784#452931Verze : 0
    MOD