Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 333 příspěvků vloženo, 1274 editováno a 352 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

435. vojenské tranportní zabezpečovací křídlo [1968-1975]

435th Military Airlift Support Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    435. vojenské tranportní zabezpečovací křídlo 435th Military Airlift Support Wing
    Originální název:
    Original Name:
    435th Military Airlift Support Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    25.11.1968
    Předchůdce:
    Predecessor:
    435. křídlo pro přepravu jednotek, střední 435th Troop Carrier Wing, Medium
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.07.1975
    Nástupce:
    Successor:
    435. taktické transportní křídlo 435th Tactical Airlift Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    24.12.1968-01.07.1975 21. letecká armáda
    24.12.1968-01.07.1975 Twenty-First Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    24.12.1968-01.07.1969 Walters Ash, RAF High Wycombe
    01.07.1969-01.07.1975 Frankfurt am Main, Rhein-Main Air Base /
    Velitel:
    Commander:
    24.12.1968-07.01.1970 Wild, Hugh E. (Brigadier General)
    07.01.1970-01.04.1970 Robinson, Michael F. (Colonel)
    01.04.1970-20.03.1971 Glauch, Alden G. (Colonel)
    20.03.1971-20.01.1973 Minnich, E. Scott (Colonel)
    20.01.1973-01.07.1975 Hollowell, John D. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138788#452935Verze : 1
    MOD