Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1418 editováno a 392 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

439. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1949-1951]

439th Troop Carrier Wing, Medium

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    439. křídlo pro přepravu jednotek, střední 439th Troop Carrier Wing, Medium
    Originální název:
    Original Name:
    439th Troop Carrier Wing, Medium
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    19.05.1949
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    03.04.1951
    Nástupce:
    Successor:
    439. stíhací bombardovací křídlo 439th Fighter-Bomber Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    27.06.1949-03.04.1951 10. letecká armáda
    27.06.1949-03.04.1951 Tenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    27.06.1949-03.04.1951 Mount Clemens, Selfridge AFB
    Velitel:
    Commander:
    27.06.1949-DD.12.1950 Arnold, Lloyd E. (Colonel)
    DD.12.1950-20.01.1951 Weinbrenner, George R. (Colonel)
    20.01.1951-12.03.1951 Strauss, Kenneth R. (Colonel)
    12.03.1951-03.04.1951 Weinbrenner, George R. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    27.06.1949-03.04.1951 439. skupina pro přepravu jednotek, střední

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    27.06.1949-03.04.1951 439th Troop Carrier Group, Medium

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138802#452949Verze : 0
    MOD