3800. křídlo Letecké univerzity [1948-1954]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 365 příspěvků vloženo, 1128 editováno a 375 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

3800. křídlo Letecké univerzity [1948-1954]

3800th Air University Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    3800. křídlo Letecké univerzity 3800th Air University Wing
    Originální název:
    Original Name:
    3800th Air University Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    28.07.1948
    Předchůdce:
    Predecessor:
    502. křídlo Letecké univerzity 502nd Air University Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.09.1954
    Nástupce:
    Successor:
    3800. letištní křídlo 3800th Air Base Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    28.07.1948-01.09.1954 ?
    28.07.1948-01.09.1954 Air University
    Dislokace:
    Deployed:
    28.07.1948-01.09.1954 Montgomery, Maxwell Air Force Base
    Velitel:
    Commander:
    17.06.1948-08.01.1949 Grubbs, Sydney D. Jr (Colonel)
    08.01.1949-01.11.1951 Mulzer, Leslie G. (Colonel)
    01.11.1951-01.06.1952 Ross, Stoyte O. (Colonel)
    01.06.1952-28.03.1953 Newberry, James P. (Colonel)
    28.03.1953-01.09.1954 Pratt, James G. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138874#453021Verze : 0
    MOD