Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1420 editováno a 392 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

3. skupina doplňovacího střediska bojových osádek (bombardovacích nebo stíhacích, speciální) [1944-1945]

3rd Combat Crew Replacement Center Group (Bombardment or Fighter, Special)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    3. skupina doplňovacího střediska bojových osádek (bombardovacích nebo stíhacích, speciální) 3rd Combat Crew Replacement Center Group (Bombardment or Fighter, Special)
    Originální název:
    Original Name:
    3rd Combat Crew Replacement Center Group (Bombardment or Fighter, Special)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    17.07.1944
    Předchůdce:
    Predecessor:
    3. skupina doplňovacího střediska bojových osádek 3rd Combat Crew Replacement Center Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    22.11.1945
    Nástupce:
    Successor:
    554. křídlo operačního zabezpečení 554th Operations Support Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    17.07.1944-23.09.1944 ?
    23.09.1944-10.10.1944 ?
    10.10.1944-01.02.1945 ?
    10.10.1944-31.01.1945 ?
    01.02.1945-16.10.1945 ?
    16.10.1945-12.11.1945 ?
    12.11.1945-22.11.1945 ?
    17.07.1944-23.09.1944 VIII Air Force Composite Command
    23.09.1944-10.10.1944 Air Disarmament Command (Provisional)
    10.10.1944-01.02.1945 VIII Air Force Composite Command
    10.10.1944-31.01.1945 attached to Air Disarmament Command [Provisional]
    01.02.1945-16.10.1945 IX Air Force Service Command
    16.10.1945-12.11.1945 1587th Quartermaster Battalion, Mobile
    12.11.1945-22.11.1945 Detachment B, 9 Base Air Depot Area
    Dislokace:
    Deployed:
    17.07.1944-23.09.1944 Toome
    23.09.1944-15.03.1945 Chipping Ongar
    15.03.1945-30.04.1945 Vittel
    30.04.1945-01.05.1945 Ohringen
    01.05.1945-15.05.1945 Schwetzingen
    15.05.1945-31.05.1945 Fillingen
    31.05.1945-15.10.1945 Nellingen
    15.10.1945-31.10.1945 Kaufbeuren, Advanced Landing Ground R-70 Kaufbeuren /
    31.10.1945-22.11.1945 Leipheim
    Velitel:
    Commander:
    DD.02.1944-25.08.1944 Bicking, Charles W. (Colonel)
    DD.02.1945-14.10.1945 ?, ? ( ? )
    15.10.1945-22.11.1945 Gewirtzman, Benjamin J. (First Lieutenant)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138935#453082Verze : 0
    MOD