Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1418 editováno a 392 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

913. taktická transportní skupina [1967-1992]

913th Tactical Airlift Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    913. taktická transportní skupina 913th Tactical Airlift Group
    Originální název:
    Original Name:
    913th Tactical Airlift Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.07.1967
    Předchůdce:
    Predecessor:
    913. skupina pro přepravu jednotek, střední 913th Troop Carrier Group, Medium
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.02.1992
    Nástupce:
    Successor:
    913. transportní skupina 913th Airlift Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.07.1967-25.09.1968 514. taktické transportní křídlo
    25.09.1968-17.09.1970 514. vojenské transportní křídlo (přidružené)
    01.07.1970-16.09.1970 dočasně podřízena: 302. křídlo pro speciální operace
    17.09.1970-21.04.1971 302. křídlo pro speciální operace
    01.04.1971-20.04.1971 dočasně podřízena: 403. smíšené křídlo
    21.04.1971-08.01.1976 403. taktické transportní křídlo
    08.01.1976-01.07.1986 459. taktické transportní křídlo
    01.07.1986-01.02.1992 459. vojenské transportní křídlo
    01.07.1967-25.09.1968 514th Tactical Airlift Wing
    25.09.1968-17.09.1970 514th Military Airlift Wing (Associate)
    01.07.1970-16.09.1970 attached to 302nd Special Operations Wing
    17.09.1970-21.04.1971 302nd Special Operations Wing
    01.04.1971-20.04.1971 attached to 403rd Composite Wing
    21.04.1971-08.01.1976 403rd Tactical Airlift Wing
    08.01.1976-01.07.1986 459th Tactical Airlift Wing
    01.07.1986-01.02.1992 459th Military Airlift Wing
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.07.1967-25.09.1967 Anderson, Reginald L. (Colonel)
    25.09.1967-06.10.1968 Boyle, Richard J. (Colonel)
    06.10.1968-05.08.1969 Behling, Theodore G. (Lieutenant Colonel)
    05.08.1969-29.05.1970 Morrow, James R. (Colonel)
    29.05.1970-27.08.1975 Behling, Theodore G. (Colonel)
    27.08.1975-DD.02.1979 Vogler, Edward W. (Lieutenant Colonel)
    DD.02.1979-26.03.1979 Natale, Angelo C. (Lieutenant Colonel)
    26.03.1979-01.06.1981 Galley, Eugene C. (Colonel)
    01.06.1981-29.05.1983 Walker, Frederick D. (Colonel)
    29.05.1983-02.09.1984 Campbell, Joe L. (Colonel)
    02.09.1984-12.10.1984 Quinn, William J. (Lieutenant Colonel)
    12.10.1984-02.08.1987 Quarnaccio, Michael J. (Colonel)
    02.08.1987-31.07.1989 Czekanski, James P. (Lieutenant Colonel)
    31.07.1989-01.02.1992 Nichols, Scott R. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/138990#453137Verze : 0
    MOD