Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 316 příspěvků vloženo, 1104 editováno a 301 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

21. letecká divize [1951-1952]

21st Air Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    21. letecká divize 21st Air Division
    Originální název:
    Original Name:
    21st Air Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    05.02.1951
    Předchůdce:
    Predecessor:
    21. letecká divize, bombardovací 21st Air Division, Bombardment
    Datum zániku:
    Disbanded:
    08.04.1952
    Nástupce:
    Successor:
    21. letecká divize 21st Air Division
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    05.02.1951-16.02.1951 2. letecká armáda
    16.02.1951-08.04.1952 Velitelství strategického letectva
    05.02.1951-16.02.1951 Second Air Force
    16.02.1951-08.04.1952 Strategic Air Command
    Dislokace:
    Deployed:
    16.02.1951-08.04.1952 Topeka, Forbes AFB
    Velitel:
    Commander:
    16.03.1951-08.04.1952 Hutchison, David W. (Major General)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    14.03.1951-08.04.1952 90. bombardovací křídlo, střední
    04.08.1951-16.06.1952 44. bombardovací křídlo, střední

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    14.03.1951-08.04.1952 90th Bombardment Wing, Medium
    04.08.1951-16.06.1952 44th Bombardment Wing, Medium

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139129#453276Verze : 0
    MOD