Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 362 příspěvků vloženo, 1397 editováno a 382 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

31. letecká divize [1966-1969]

31st Air Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    31. letecká divize 31st Air Division
    Originální název:
    Original Name:
    31st Air Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    20.01.1966
    Předchůdce:
    Predecessor:
    31. letecká divize (obranná) 31st Air Division (Defense)
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.12.1969
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    20.01.1966-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
    01.04.1966-01.07.1968 14. letecká armáda
    01.07.1968-31.12.1969 10. letecká armáda
    20.01.1966-01.04.1966 Air Defense Command
    01.04.1966-01.07.1968 Fourteenth Air Force
    01.07.1968-31.12.1969 Tenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.04.1966-31.12.1969 Oklahoma City AFS
    Velitel:
    Commander:
    20.01.1966-31.03.1966 -, - (-)
    01.04.1966-22.08.1966 Newbur, Edward S. E. (Colonel)
    22.08.1966-30.06.1968 Walton, Alfred V. (Colonel)
    30.06.1968-30.09.1968 Griffith, William W. (Colonel)
    30.09.1968-31.12.1969 Angier, Frank E. (Colonel)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139168#453315Verze : 0
    MOD