Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 322 příspěvků vloženo, 1203 editováno a 380 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

32. letecká divize [1966-1969]

32nd Air Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    32. letecká divize 32nd Air Division
    Originální název:
    Original Name:
    32nd Air Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    20.01.1966
    Předchůdce:
    Predecessor:
    32. letecká divize (SAGE) 32nd Air Division (SAGE)
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.12.1969
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    20.01.1966-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
    01.04.1966-01.07.1968 14. letecká armáda
    01.07.1968-31.12.1969 1. letecká armáda
    20.01.1966-01.04.1966 Air Defense Command
    01.04.1966-01.07.1968 Fourteenth Air Force
    01.07.1968-31.12.1969 First Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.04.1966-31.12.1969 Montgomery, Gunter AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.04.1966-31.12.1969 Milner, Victor Jr (Colonel)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139172#453319Verze : 0
    MOD