Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 315 příspěvků vloženo, 1158 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

37. letecká divize [1951-1952]

37th Air Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    37. letecká divize 37th Air Division
    Originální název:
    Original Name:
    37th Air Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    10.10.1951
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    28.05.1952
    Nástupce:
    Successor:
    37. letecká divize (obranná) 37th Air Division (Defense)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    10.10.1951-28.05.1952 2. letecká armáda
    10.10.1951-28.05.1952 Second Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    10.10.1951-28.05.1952 Lockbourne, Lockbourne AFB
    Velitel:
    Commander:
    10.10.1951-16.03.1952 -, - (-)
    17.03.1952-28.05.1952 Dougher, Charles B. (Colonel)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    10.10.1951-28.05.1952 91. strategické průzkumné křídlo, střední

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    10.10.1951-28.05.1952 91st Strategic Reconnaissance Wing, Medium

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139186#453333Verze : 0
    MOD