Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 393 příspěvků vloženo, 1464 editováno a 398 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

45. letecká divize [1954-1958]

45th Air Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    45. letecká divize 45th Air Division
    Originální název:
    Original Name:
    45th Air Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    24.09.1954
    Předchůdce:
    Predecessor:
    45. bojové bombardovací křídlo (těžké) 45th Combat Bombardment Wing (Heavy)
    Datum zániku:
    Disbanded:
    18.01.1958
    Nástupce:
    Successor:
    45. letecká divize 45th Air Division
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    08.10.1954-18.01.1958 8. letecká armáda
    08.10.1954-18.01.1958 Eighth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    08.10.1954-18.01.1958 Loring AFB
    Velitel:
    Commander:
    08.10.1954-18.06.1955 Harrison, Bertram C. (Brigadier General)
    18.06.1955-18.01.1958 Martin, William K. (Brigadier General)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    08.10.1954-18.01.1958 42. bombardovací křídlo, těžké

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    08.10.1954-18.01.1958 42nd Bombardment Wing, Heavy

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139221#453368Verze : 0
    MOD