Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 333 příspěvků vloženo, 1275 editováno a 352 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

45. letecká divize [1958-1989]

45th Air Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    45. letecká divize 45th Air Division
    Originální název:
    Original Name:
    45th Air Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    20.11.1958
    Předchůdce:
    Predecessor:
    45. letecká divize 45th Air Division
    Datum zániku:
    Disbanded:
    15.06.1989
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    20.11.1958-31.03.1970 8. letecká armáda
    31.03.1970-01.01.1975 2. letecká armáda
    01.01.1975-15.06.1989 8. letecká armáda
    20.11.1958-31.03.1970 Eighth Air Force
    31.03.1970-01.01.1975 Second Air Force
    01.01.1975-15.06.1989 Eighth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    20.11.1958-30.06.1971 Loring AFB
    30.06.1971-15.06.1989 Pease AFB
    Velitel:
    Commander:
    20.11.1958-01.07.1960 Wells, Selmon W. (Brigadier General)
    01.07.1960-07.09.1961 Kieffer, William B. (Brigadier General)
    07.09.1961-01.08.1962 Meyer, John C. (Brigadier General)
    01.08.1962-06.05.1964 Creer, William E. (Brigadier General)
    06.05.1964-18.09.1965 Elliott, Frank B. (Brigadier General)
    18.09.1965-15.07.1967 Dixon, Robert J. (Brigadier General)
    15.07.1967-16.10.1968 Bowley, Albert J. (Brigadier General)
    16.10.1968-18.04.1970 McBrayer, Madison M. (Brigadier General)
    18.04.1970-01.07.1971 Bayne, Harry C. (Brigadier General)
    01.07.1971-15.06.1972 Steffes, Eugene Q. Jr (Brigadier General)
    15.06.1972-13.02.1973 Confer, Harold E. (Brigadier General)
    13.02.1973-24.05.1974 Baughn, Richard M. (Brigadier General)
    24.05.1974-28.07.1975 Rew, Thomas F. (Brigadier General)
    28.07.1975-30.11.1977 Watkins, Jack L. (Brigadier General)
    30.11.1977-11.01.1978 Batchelor, Edward (Colonel)
    11.01.1978-04.12.1978 Hecker, Guy L. Jr (Brigadier General)
    04.12.1978-30.03.1979 Batchelor, Edward (Colonel)
    30.03.1979-23.06.1980 Messerli, Robert E. (Brigadier General)
    23.06.1980-29.06.1982 Larson, Gerald D. (Brigadier General)
    29.06.1982-DD.11.1983 Tobin, Thomas G. (Brigadier General)
    DD.11.1983-04.06.1986 Ryan, Martin J. Jr (Brigadier General)
    04.06.1986-17.09.1987 Allen, John R. Jr (Brigadier General)
    17.09.1987-10.04.1989 Smith, Stanley O. (Brigadier General)
    10.04.1989-15.06.1989 Campbell, Jimmie R. (Colonel)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.12.1958-29.03.1989 42. bombardovací křídlo, těžké
    01.01.1959-25.06.1961 702. strategické raketové křídlo (střel Snark)
    02.10.1966-30.09.1976 95. strategické křídlo
    02.07.1969-01.07.1971 17. bombardovací křídlo, těžké
    02.07.1969-30.06.1971 416. bombardovací křídlo, těžké
    30.06.1971-29.03.1989 509. bombardovací křídlo, střední
    30.06.1971-31.03.1974 99. bombardovací křídlo, těžké
    01.07.1973-01.12.1982 416. bombardovací křídlo, těžké

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.12.1958-29.03.1989 42nd Bombardment Wing, Heavy
    01.01.1959-25.06.1961 702nd Strategic Missile Wing (ICM-Snark) 
    02.10.1966-30.09.1976 95th Strategic Wing
    02.07.1969-01.07.1971 17th Bombardment Wing, Heavy
    02.07.1969-30.06.1971 416th Bombardment Wing, Heavy
    30.06.1971-29.03.1989 509th Bombardment Wing, Medium
    30.06.1971-31.03.1974 99th Bombardment Wing, Heavy
    01.07.1973-01.12.1982 416th Bombardment Wing, Heavy

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139222#453369Verze : 0
    MOD