Schiel, Otto-Ernst

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
Sraz říjen 2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Schiel, Otto-Ernst

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schiel Schiel
    Jméno:
    Given Name:
    Otto-Ernst Otto-Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto-Ernst Schiel
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.11.1895 Engen/Baden /
    19.11.1895 Engen/Baden /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    21.04.1990 Freiburg im Breisgau
    21.04.1990 Freiburg im Breisgau
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 198. pěší divize
    velitel: 98. pěší divize
    Commander of the 198th Infantry Division
    Commander of the 98th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    [url=forum.valka.cz]
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139436#453615Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schiel Schiel
    Jméno:
    Given Name:
    Otto-Ernst Otto-Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto-Ernst Schiel
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    02.09.1915 poručík
    01.11.1923 nadporučík
    01.04.1928 kapitán
    01.03.1935 major
    01.01.1938 podplukovník
    01.11.1940 plukovník
    01.10.1944 Generálmajor


    02.09.1915 Leutnant
    01.11.1923 Oberleutnant
    01.04.1928 Hauptmann
    01.03.1935 Major
    01.01.1938 Oberstleutnant
    01.11.1940 Oberst
    01.10.1944 Major General


    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    14.08.1944-01.09.1944 Velitel : 716. pěší divize
    05.06.1944-08.05.1945 Velitel : 98. pěší divize
    05.06.1944-08.05.1945 Commander : 98th Infantry Division
    14.08.1944-01.09.1944 Commander : 716th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    13.04.1943
    - Německý kříž stříbrný
    German Cross Silver
    Deutsche Kreuz in Silber
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139436#453616Verze : 0
    MOD