Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 401 příspěvků vloženo, 1085 editováno a 382 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Pauer von Arlau, Ernst

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Pauer von Arlau Pauer von Arlau
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Pauer von Arlau
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.01.1889 Tarnopol /
    11.01.1889 Tarnopol /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1974 Štýrský Hradec
    DD.MM.1974 Graz
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 121. pěší divize Commander of the 121st Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/WNDI1
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139447#453651Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Pauer von Arlau Pauer von Arlau
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Pauer von Arlau
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.01.1935 podplukovník (Bundesheer)
    01.01.1938 plukovník (Bundesheer)
    01.09.1941 Generálmajor


    01.01.1935 Oberstleutnant (Bundesheer)
    01.01.1938 Oberst (Bundesheer)
    01.09.1941 Major General


    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    22.05.1941-10.01.1942 Velitel : Dělostřelecké velitelství 111
    10.01.1942-DD.03.1942 Velitel : Dělostřelecké velitelství 7
    15.06.1942-28.12.1942 Velitel : Dělostřelecké velitelství 129
    20.11.1943-25.09.1944 Velitel : Dělostřelecké velitelství 30

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    22.05.1941-10.01.1942 Commander : 111th Artillery Command
    10.01.1942-DD.03.1942 Commander : 7th Artillery Command
    15.06.1942-28.12.1942 Commander : 129th Artillery Command
    20.11.1943-25.09.1944 Commander : 30th Artillery Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139447#453653Verze : 0
    MOD